Co znaczy odźwiernik niewydolny bez zniekształceń?

Aga lat 32 przełyk prawidłowy, błona sluzowa gładka , bladoróżowa. Wpust wydolny , linia"Z" ostro odgraniczona.wpust ściśle obejmuje aparat.W żołądku zalega nie wielka ilość treści sekrecyjnej z domieszką żółci. część przedodźwiernikowa z stanem zapalnym . Odźwiernik niewydolny bez znieksztalceń.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna poznanie większej ilości informacji aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.