Co znaczy ograniczone upowietrzenie szczytu piramidy lewej kości skroniowej?

Witam robiłem badanie MRI gdyż mam lekkie bóle głowy oraz czasami lekko osłabione mięśnie wokół ust ( to przechodzi ) Wyniki MRI głowy:Przestrzenie płynowe prawidłowe.Struktura mózgowia bez zmian ogniskowych o prawidłowym sygnale.Okolica kątów mostowo-móżdżkowych bez widocznych zmian.Układ komorowy symetryczny,prawidłowy. Ograniczone upowietrzenie szczytu piramidy lewej kości skroniowej-zmiany zapalne? Do rozważenia ocena laryngologiczna i KT uszu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa a co
Do osłabienia mięśni konieczna wizyta u neurologa