Co znaczy okołostawowy zanik kostny kości miednicy i stawów biodrowych?

Witam. Mam pytanie mam 33 jestem kobietą. Z wyniku rtg okołostawowy zanik kostny kości miednicy i stawów biodrowych. Mizerne przewożenie szpar stawowych stawów biodrowych że sklerotyzacja stropów panewek. Do pójścia do lekarza skłonił mnie ogromny ból jaki odczuwam gdy dłuższą chwilę stoję w jednym miejscu lub leżę na wznak. Nie wiem jak mam się dalej leczyć mam stojąca pracę nie mogę narazie jej wykonywać z powodu bólu. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna dalsza diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy