Co znaczy opis mojego badania?

Dananie wykonano w sekwencji FSE i FAST obraz T1,T2 oraz T2 FLAIR i DWI bez podania kontrastowego w trzech płaszczyznach. aplazja tętnicy kręgowej prawej ? Reszta badania wyszła Ok. Tylko miałam na tym pytaniu aplazja tętnicy kręgowej prawej znak zapytania i skataktuj się neurologiem. Jestem w Holandii i nie mam jak dowiedzieć się o co tym chodzi. Dziękuje

Występuje wiele odmian anatomicznych budowy tętnic mózgowych; często asymetria tętnic kręgowych, niekiedy aplazja =niedorozwój 1 tętnicy kręgowej Proszę się nie niepokoić opisem MRI
Do pełnej konsultacji, do omówienia wyników z Lekarzem, który zna Pani problem, objawy, wyniki badań
Pozdrawiam i zapraszam, kiedy będzie Pani w Polsce