Co znaczy oplucna bez pogrubienia i mierzalnych zmian guzkowych?

Dzień dobry, proszę o interpretację wyniku badania TK? Kobieta lat 68 choruje od 20 lat na RZS. Leczona metotreksatem od 2016 roku. W obu płucach rozsiane mnogie guzki - meta o średnicy od 3 do 11 mm w PS10. Część guzkow z kawitacja. W płucu prawym około 30 zmian, w lewym około 20 zmian. Duża ilość tkanki tłuszczowej w srodpiersiu przednim dolnym. Drzewo oskrzelowe prawidłowo drożne. Węzły chłonne kilka drobnych do 11 mm w srodpiersiu w prawej wnęce 16x11 mm, w lewej 10x11mm, inne srodpiersie nie powiekszone. Nie stwierdza się płynu w jamach oplucnej. Oplucna bez pogrubienie i mierzalnych zmian guzkowych.

wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe .
Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta
Trudno powiedzieć bez obejrzenia Pacjenta i TKI! Konieczna pełna konsultacja! REUMATOLOG< PULMONOLOG
Pozdrawiam. Zapraszam do