Co znaczy opuchlizna po zabiegu na brwi?

Cześć. Pod koniec listopada zrobiłam pierwszy raz brwi permanentne. Po miesiącu bylam u kosmetyczki na poprawie i wszystko było dobrze,opuchlizna zeszła w przeciągu 2/3 dni,wszystko ładnie sie wygoilo. Jednak od tego czasu odniosłam wrażenie ze moje powieki nieco mi opadły. Fakt od zawsze były one lekko opadające,ale nie az tak :( na domiar złego pod moimi brwiami (niestety nie da sie tego ująć na zdjęciu) pojawila sie opuchlizna. Dziwne ponieważ przez tyle miesięcy nie zauważyłam takiej zmiany. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co zrobić..wolalabym je usunąć,ale boje sie co bedzie z moimi powiekami i tą opuchlizna. Nie mam możliwości pójścia w tym momencie do Pani ktora wykonywała mi ten zabieg więc zwracam sie do was..co zrobić?:((

Witam.proszę spróbować masażu kostka lodu owiniętą suchą szmatką. Obrzęki powinny być mniejsze .należy też nauczyć się masażu limfatycznego. Chłonka z górnych powiek odpływa do węzła powyżej stawu zuchwowego. Pozdrawiam serdecznie