Co znaczy opuszka i część zstępująca dwunastnicy bez patologii?

Witam serdecznie! Proszę o interpretację wyniku gastroskopii: Przełyk, linia Z w normie. Wpust na wprost i w inwersji prawidłowy. Żołądek podatny na insulfację. Jeziorko skąpe, klarowne, bez żółci. Fałdy żołądkowe niepogrubiałe. Sklepienie i trzon żołądka w normie. W części podwpustowej polipy 4 i 5 mm usunięte kleszczykami. W antrum śluzówka zarumieniona, bez ubytków. Odźwiernik kształtny, drożny. Na tarczy odźwiernika pozapalny fałd śluzówkowy. Opuszka i część zstępująca dwunastnicy bez patologii. Wynik test CLO negatywny. Uzyskany po 3 tyg. wynik badania histpat. - polipy hiperplastyczne. Dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania jest prawidłowy, polipy były zmianami łagodnymi. Pozdrawiam!