Co znaczy plamienie zamiast okresu?

Witam. Zamiast okresu przez 2 dni miałam lekkie plamienia. Jedynie przy wysiłku były trochę mocniejsze. Trochę pobolewa mnie podbrzusze. Kochałam się z chłopakiem 2 tygodnie temu, ale nigdy nie dochodzi do wytrysku we mnie (zabezpieczaliśmy się prezerwatywą). Nie wiem, co mam myśleć i co się dzieje.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobnie nie jest to nic niepokojącego. Jeśli bardzo się Pani martwi, to może Pani wykonać test ciążowy, chociaż jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy podczas stosunku, to ryzyko ciąży jest małe (zwłaszcza, że nie doszło do wytrysku w drogach rodnych).

Pozdrawiam!