Co znaczy podwyższony dhsa o ponad normę?

Witam mam podwyższony dhsa o ponad norme , androstedion niewiele ponad normę,reszta wynikow hormonalnych w normie. Badanie rezonansem jamy brzusznej nic nie wykazalo, usg tarczycy nic, usg transwaginalne tez nic. Bralam suplement diety dla sportowców na wyrzezbienie ciala, w tabletkach prawdopodbonie byl testosteron.. wypadaja mi teraz wlosy garscmi, mialam tradzik ale z czasem zaczal sam znikac. Teraz biore od ginekologa diane35 na zbicie tych hormonow ale wysypalo mnie w podskornych gulach na twarzy ramionach plecach klatce piersiowej. Nie wiem co mam robic czy brac nadal te tabletki?:(

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u endokrynologa i odpowiednie dalsza diagnostyka i jak sądzę zmianę leczenia.