Co znaczy półpoziome ustawienie kości krzyżowej?

Mam pytanie co te wyniki oznaczają. Badanie MR uwidoczniło półpoziome ustawienie kości krzyżowej.Niewielki ześlizg tylny L4-przemieszczenie tego trzonu ku tyłowi o ok 2-3mm. Na poziomie L4/L5 Okrężna wypuklina typu bulging zwęża odcinek wlotowe i oba otwory m/kręgowe szczególnie prawy- z możliwością kolizji korzeniowej. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego wynosi tutaj ok 15mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza neurochirurga po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć