Co znaczy Polypus endometrialis et fagmenta parva endocervicis?

Witam, 3 tygodnie temu miałam łyżeczkowanie i przy okazji wycięte polipy. Materiał pobrany do badan to: 1. wyskrobiny z kanału szyjki macicy oraz 2. wyskrobiny z jamy macicy. . Oto moje wyniki: 1. Polypus endometrialis et fagmenta parva endocervicis. 2. Endometrium sine secretio. Bardzo proszę o odpowiedz, bo wizytę u lekarza mam dopiero za jakiś czas, na forum nie widzę podobnych wyników i nie wiem czy wyniki są ok czy muszę szykować się na kolejne zabiegi bądź operacje... Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie były objawy? Wyniki przedstawiają polipa z błony śluzowej macicy oraz krótkie fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy. Endometrium bez wydzielania