Co znaczy powiększające się znamię na boku pachy?

Witam, odkąd pamiętam na boku piersi (bliżej pachy) mam znamię, które ostatnio powiększyło się. Mam sporo malutkich, okrągłych, niewypuklych pieprzykow na ciele jednak to jest zupełnie inne. Średnica wynosi ok 9cm. Jest lekko czerwone, wypukłe, o zróżnicowanym kształcie. Czy powinnam skontaktować się z dermatologiem?

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, jeśli zmiana się powiększa, powinna Pani udać się do dermatologa.