Co znaczy powracający ból brzucha?

Witam, od około 5 dni mam powracający ból brzucha (jakby ucisk w okolicach żołądka), około 3-4 razy dziennie, trwający od 30 minut do godziny. Bólowi towarzyszą wzdęcia. Nie czuję żadnego pieczenia ani nie mam problemów z wypróżnianiem, przestałem już stosować Polopirynę (przeziębienie) oraz zacząłem jeść mniejsze porcje, lecz problem nie zniknął. Szukałem w internecie, ale żadna z chorób, nawet nietolerancja laktozy nie pasuje do objawów...

Dzień dobry,

wizyta u lekarza, który rozwieje Pana wątpliwości jest niezbędna w Pana przypadku. Prawdopodobnie trzeba będzie wykonać dodatkowe badania.

Pozdrawiam