Co znaczy prawidłowy przepływ w zastawce trójdzielnej prawidłowy?

Dzień dobry, Lekarz robiący USG nie wytłumaczył mi go. Jestem w 12tc. Podaje parametry: FHR 174 ud/min; CRL 65,0 mm; NT 1,30 mm; BPD 18,00; Ductus Venosus PI 1,00; Łozysko tylna sciana nisko; płyn owodniowy w normie; pepowina trójnaczyniowa; ość nosowa obecna; przepływ w zastawce trójdzielnej prawidłowy. Proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy na wyniku są podane skorygowane wyliczenia ryzyka wad wrodzonych? Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże .