Co znaczy problem kwasowości w jamie ustnej?

Dzień dobry, ok 3 m-ce temu usunęłam chirurgicznie dolną ósemkę. Od ok miesiąca doskwiera mi problem kwasowości w buzi, czy to normalne? Tylko z tej strony gdzie usunięty był ząb odczuwam kwas. Bardzo mi to przeszkadza. Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza stomatologa, być moze przyczyna jest podrażnienie kubków smakowych powyższej okolicy