Co znaczy problem z oddychaniem podczas pracy przy komputerze?

Witam - Wiek 25 lat - Waga 75kg - Wzrost 175 cm - Praca przed komputerem Wciągu ostatnich kilku dni mam problem z oddychaniem, jest to wrażenie jak by moje płuca działały na 90 %. Nie potrafię się dotlenić. Nie występuje gdy się położę spać, rano wstaje i jest ok dopiero po jakimś czasie uczucie wraca. pozdrawiam Artur

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć