Co znaczy przestrzeń płynowa odpowiadająca wpukleniu się przestrzeni podpajęczynówkowej?

Witam. Co znaczy - w obrębie siodła tureckiego widoczna przestrzeń płynowa odpowiadająca wpukleniu sie przestrzeni podpajęczynówkowej z zachowaną spłaszczoną przysadką mózgową.

Lek. Tomasz Budlewski

To ze nie uwidoczniono guza itp konieczna dalsza diagnostyka i odpowiednie testy laboratoryjne w zależności od objawow