Co znaczy reflux gastrooesophagalis, gastrobulbitis?

Witam, 1.W listopadzie 2016 wykonano gastroskopie: Przelyk endoskopowo bez zmian,wpust niewydolny,widoczne zarzucanie żołądkowo przelykowe.jeziorko sluzowe srednioobfite szare.blona sluzowa dna i trzonu różowa w okolicy odzwiernika rozpulchniona.przekrwiona odźwiernik ziejący.opuszka dwunastnicy miernie znieszktalcona zmieniona zapalenie. Rozpoznanie: reflux gastrooesophagalis. Gastrobulbitis. Leczenie: Metronidazol, dexilant. Po miesiącu zmiana na prokit, dexilant. Chwilowa poprawa po czy nawr

Witam , proszę pozostawać w kontakcie z lekarzem prowadzącym!(lub wykonującym badanie) - On objaśni wynik badania i zaleci ew. odpowiednie leczenie. z.żurawski