Co znaczy senność, bóle i tkliwość ciała na ból?

Witam . Mam 32 lata i zawsze w okresie jesiennym mam problemy zdrowotne. Od spadków nastroju ,senność po bóle i tkliwosc ciała na ból. Wyczuwam pod skórą guzki takie male jak dotkne mocniej bardzo bolą. Ostatnio pojawia mi sie w obrębie lewej dłoni mam ograniczony ruch ręki . Drętwieja mi dłonie ,boli kręgosłup szyjny , często mam pustkę w głowie bez powodu. Dziennie śpię popołudniu. Chciałam dodać ,że te guzki mam wrażenie ,że wędrują po ciele. Może ktos w końcu mi pomoże m dziękuję

Witam!
Przedstawione przez Panią objawy pasują najbardziej do nerwicy, ale także są elementy przemawiające za składnikiem depresyjnym. Proponuję udać się do psychiatry lub psychologa, po wykonaniu odpowiednich badań testowych zaproponują leczenie: psychoterapia ze wsparciem lekami p/depresyjnymi z grupy SSRI.
Powodzenia
W. Łuczkowski.