Co znaczy silny świąd odbytu i pochwy?

około dwóch tyg. temu w nocy poczułam silny świąd odbytu i pochwy. 3 dni smarowałam odbyt i pochwę maścią crolimazolum. szybko przeszło. niestety wczoraj znowu poczułam świąd.Co to może być. Do lekarza ginekologa idę za tydzień. Od dwóch miesiecy biorę antykoncepcję.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie, oprócz infekcji pochwy warto jest sprawdzić czy nie ma hemoroidów.