Co znaczy słaby ból brzucha i lekkie krwawienie?

Witam w zeszłym miesiącu miałam lekką miesiączke czyli słaby ból brzucha i lekkie krwawienie w tym momencie jestem 27 dni po terminie spodziewanej miesięczki za 4 dni mam kolejną miesiączke od tygodnia mam skurcze w podbrzuszu przy większym wysiłku odrazu czuje narastający ból, dużo oddaje moczu i jest mało śluzu, 6 lutego ide do ginekologa, czy któraś z pań miała podobną sytuację?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infekcje intymna, należy także wykluczyć ciążę.
Pozdrawiam