Co znaczy śladowy wysięk w klatce brzuchato-półbłoniastej w części trzonu lewej kości udowej?
witam. od 2 miesięcy miałem 5 razy zablokowane kolano lekarz prowadzący nakazał zrobienie rezonansu. teraz jest na urlopie 3 tyg ale w wyniku badania mam pewien niepokój a mianowicie . Mam w opisie horyzontalnie niewielkie pęknięcie rogu tylnego łękotki przyśrodkowej z drobną torbielą łąkotkową śr. 2,8mm, śladowy wysięg w klatce brzuchato-półbłoniastej w części trzonu lewej kości udowej okonturowana struktura 10x18x9mm. obraz moze odpowiadać fibroma nonossificans. Proszę o wyjaśnienie .

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
włókniak bez cech osyfikacji - mineralizacji. wskazana wizyta u ortopedy i dalsze leczenie.