Co znaczy stan bez zaburzeń przewodnictwa przedsionkowo-komorowego?

Wynik Holtera. Proszę o pomoc. Witam, dzisiaj odebrałam wyniki Holtera HR min 46 max 156 , średnie 77/ min (156-46/min) Qrs 90 945 Wykryto: - 3 pojedyńcze nadkomorowe pobudzenia przwedwczesne oraz 151 tachykardii. Dodatkowo podumowanie badania: Rytm zatokowy śr. 77/min (156-46/min) poj. extasysole nad- i komorowe, bez złożonych form arytmii, bez zaburzeń przewodnictwa przedsionkowo-komorowego i pauz > 2 sek. W godz. aktywności liczne epizody tachykardii zatokowej do 156/min.

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza to ze nie ma jakby przede w pracy serca oczywiście w cudzysłowiu w zależności od długości tachykardii i objawow wskazana jest wizyta u kardiologa