Co znaczy Superficial spreading melanoma Clark 3?

Dziej dobry. Otrzymałam wynik badania histopatologicznego wyciętego znamiona. Lekarz chirurg nie potrafił za wiele mi powiedzieć, musi jeszcze skonsultować. Czy powinnam wykonywać dodatkowe badania? Z góry dziękuję za odpowiedź. Superficial spreading melanoma Clark 3, Breslow 1, pT1A, bez owrzodzenia. Faza wzrostu poprzecznego Im 1/10 hpf (<1/1 mm/2), Ki 67 okolo 10%. HMB 45: silnie ( ) w ogniskach. W dnie naciek zapalny typu brisk, ogniskowo cechy regresji. Maksymalny wymiar zmiany 0,4 cm

Witam , konieczna konsultacja onkologa (nie potrafię się wypowiedzieć , gdyż w opisie brak marginesów wycięcia!). Moim zdaniem powinna Pani pozostawać pod opieką najbliższego Centrum Onkologii! (na spokojnie!). z.żurawski