Co znaczy swędzenie i powiększenie węzła chłonnego po użyciu kosmetyku?

Dzień dobry, W sobotę przed wieczornym wyjściem użyłem antyperspirantu i od niedzieli mam pod pachą czerwoną plamę która swędzi w dodatku mam powięszkony wezeł chłonny pod tą plamą, węzeł chłonny jest przesuwalny i troszkę pobolewa przy uciskaniu. Co to może być, martwi mnie to że jest wtorek czyli mam już tą plamę 3 dni i nie zminiejsza się ani nie powiększa.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego lub dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.