Co znaczy ta analiza moczu w 16. tygodniu ciąży?

Witam, Poproszę o analizę wyników moczu. Jestem w 16 tygodniu ciązy. Barwa żółta Przejrzystość mętny PH ↑ 8,0 Ciężar właściwy ↓ 1,013 Białko ujemne ujemne Glukoza ujemna ujemna Urobilinogen < 1,0 Bilirubina ujemna Ciała ketonowe ujemne Leukocyty ujemne Azotyny ujemne Krew ujemna Mikroskopowy osad moczu Nabłonki płaskie nieliczne w p.w. Nabłonki okrągłe 0-1 w p.w. Leukocyty 0-1 w p.w. Erytrocyty świeże 0-1 w p.w. Fosforany bezpostaciowe bardzo liczne w p.w. Bakterie liczne w p.w.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże