Co znaczy ta pienista żółć i nadmiar śluzu?

Mam problemy z żołądkiem. Lekarz rodzinny zlecił gastroskopie. Wynik badania: Błona śluzowa trzonu przekrwiona-biopsja2 błona śluzowa antrum i odźwiernika przekrwiona z licznymi wyborczynami-biopsja 1. Odźwiernik kształtny. W opuszce i częśći zstępującej dwunastnicy pienista żółć i nadmiar śluzu. Wniosek: Żółciowe zapalenie żołądka. H.pyroli(-). Lekarz rodzinny zapisał mi Helides20, czy to wystarczy czy mam wybrać się do gastrologa. Chciałbym poznać zdanie innego lekarza więc piszę tutaj.

Raczej w takiej sytuacji dobrze by było jeszcze skonsultować się w tej sprawie z gastroenterologiem, Często w tej chorobie z lekami obniżającymi kwasowość soku żołądkowego stosuje się leki prokinetyczne.