Co znaczy taka opuchlizna nadgarstka?

Dzien Dobry bardzo prosze o porade, od okolo 3 miesiecy mam problem z rekami, zaczelo sie od lewej reki wypuchl mi nadgarstek, strasznie bolalo bralam ibuprofen i smarowalam reke roznymi masciami nie przechodzilo poszlam do lekarza obejzal reke zadnych zmian niepokojacych nie dostrzegl. Po kilku dniach od wizyty bol zajol reke od nadgarstka do lokcia, teraz mam to samo z prawa reka. Dodam jeszcze ze rece mam ciagle okropnie zimne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego . Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza reumatologa