Co znaczy taka tympanometria u dziecka?

Witam serdecznie, mam problem niemowle ma juz 9 miesiecy od 6 tygodnia zycia jest badane w poradnii audiologicznej. Tympanometria wychodzi plaska typu B juz 8 raz, nie bylo zadnego widocznego wycieku z ucha. Rehabiltantka powiedziala ze liczy sie czas ze juz powinien dawno zrobiony byc drenaz. Co mam robic gdzie sie udac prywatnie zeby zrobic badania jak najszybciej bo ponoc kazdy dzien sie liczy. Pozdrawiam Piotr

Rehabilitantka nie ma żadnych uprawnień aby wyrokować takie zabiegi i stawiać takie diagnozy i proponowć drenaże. Ta Pani przekracza swoje kompetencje!. Należy na spokojnie zrobić badanie słuchu u dziecka obiektywne w uśpieniu w ośrodku audiologicznym w Klinice Laryngologii Dziecięcej a najlepiej zbadać uszy w torze wizyjnym z powiększeniem i już wszystko będzie jasne.