Co znaczy taki ból i dyskomfort w głowie?

Witam.Od dawna doskwiera mi ból, w sumie bardziej dyskomfort w głowie. Prawa strona głowy. Odczuwam to tak jakby ktoś położył mi na niej rękę i trzymał. Ból poteguje się przy stresie, zimnie, zazwyczaj już się z nim budzę . A nasilenie e ciągu dnia się zmienia . Często obejmuje oko i prawy policzek . Nierzadko przy np tupnieciu noga gwałtownym ruchu nasila się . Mam też uczucie napięcia ciagniecia od strony karku. Co to może byc ? Neurolog juz był , ale niestety nie pomógł. Dziękuję z góry

Dzień dobry. Opis objawów może wskazywać na bóle związane z napięciem, nagromadzeniem stresu. Proszę umówić się na wizytę do psychologa celem przeprowadzenia diagnostyki w tym kierunku. Pozdrawiam.