Co znaczy taki zapis na rtg klatki piersiowej?

Przed ablacją wykonywane miałam RTG klatki piersiowej i na wypisie znalazłam pewną informację, której nie rozumiem, a o którą pod wpływem chwili nie zapytałam. Mianowicie: "W linii pośrodkowej poniżej lewego stawu mostkowo-obojczykowego widoczny jest miękko wysycony, niecharakterystyczny różnokształtny cień - bez potwierdzenia na zdjęciu bocznym - artefakt? sumacja cieni zewnętrznych?". Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie czym jest ten tak zwany artefakt bądź sumacja cieni zewnętrznych?

Szanowna Pani, są to efekty związane z samym zdjęciem a nie tym co znajduje się w Pani ciele, bez obaw