Co znaczy ten ból w klatce piersiowej a wyniki EKG?

Witam Ostatnio wykonywalem EKG na zlecenie lekarza Po wykonaniu badania ubralem sie i wyszedlem z gabinety. Doszedlem przed gabinet lekarza i odczulem straszny bol w klatce piersiowej jakby ktos stanal mi na klatce i zrobilo mi sie duszno- minelo to tak szybko jak sie pojawilo. Raz juz to mialem po badaniu EKG ale myslalem ze to od podaanych lekow A teraz znow to samo nieprzyjemne uczucie. Dodam ze wynik wyszedl dobry

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazane byłoby wykonanie powtórnego ekg w trakcie bólu co byłoby najbardziej miarodajne , a czy ten ból ustąpił ? Po jakim czasie ?