Co znaczy ten czerwony rumień na skórze?

Witam moja córka ma ranę wokół której zrobił się czerwony rumień o średnicy 3cm ciepły wczoraj miała stan podgoraczkowy dziś juz nie po zastosowaniu maxibiotic ale wokół rany skóra robi się twarda boli przy dotyku i w pachwiny węzły są powiększone dwie bolące przy dotyku golki Do jakiego specjalisty się z tym udać? jakie badania zrobić i czy stan może być poważny? nie wiemy skąd ta ranka powstała.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć