Co znaczy ten naczyniak jamisty?

Dzien dobry, wykryto u mnie guza na wątrobie zostalam skierowana na TK z kontrastem został stwierdzony naczyniak jamisty pozniej zostałam skierowana na rezonans magnetyczny z kontrastem i tutaj w opisie pojawilo sie ze to gruczolak. Ktory wynik jest wiarygodny ? Czemu sa dwie różne diagnozy po tych dwoch badaniach? Na jakie badanie powinnam sie udac w następnej kolejnosci? Dziękuję za pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bardziej diagnostyczne jest badanie mri proszę zgłosić się do hepatologa aby ustalić dalsze postępowanie