Co znaczy ten przejściowy dyskomfort z oddychaniem?

Dzień dobry, Od kilku dni mam przejściowy dyskomfort z oddychaniem. Polega on na braku przerwy miedzy wydechem a wdechem. Normalnie po wydechu jest krótka przerwa i dopiero bierze sie wdech, a ja muszę natychmiast, bo przyspiesza mi serce i jakbym sie dusiła. To takie samo uczucie jak to, gdy wstrzymujemy oddech na czas i czujemy, ze juz musimy wziąć wdech. Ja mam to uczucie natychmiast po skończeniu wydechu. Morfologia ok, ekg w styczniu ok, usg serca 1,5 roku temu tez ok. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć