Co znaczy ten przeszywający ból w okolicy łopatki?

Witam, proszę mi podpowiedzieć co mi jest...zacznę od tego ze od trzech miesięcy trenuje akrobatycznie i wysiłkowo..pojawił się u mnie przy wspinaniu sie ogromny ból przeszywający w okolicy tylniej łopatki.. tabletki przeciwbólowe nie pomagają , owszem byłam u lekarza i po zastrzykach popuściło ...ale ból wrócił ponownie w trakcie treningów. co to może być i czym się leczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ma związek z wysiłkiem , najprawdopodobniej jest to problem mięśniowy albo z więzadłami. Wskazana kontrola u ortopedy.
Pozdrawiam