Co znaczy ten przyspieszony puls i dreszcze?

Witam.Moj partner miał 3 miesiące temu taka sytuacje.Mial sen albo coś w rodzaju widzenia na jawie.Sam nie wie jak to określić.Widzial się w piekle.To co przeżył spowodowało u niego dreszcze,przyspieszony puls,pocenie się,strach,lęk przed znalezieniem się w piekle.Mowil też że przez jakiś kilka minut nie mógł się ruszyć ani co kolejek powiedzieć.Byl tak przerażony tym co się z nim dzieje więc postanowił skierować się ku Maryi Panny.Zaczal chodzić do Kościoła,bał się grzechu tak jakby się nawrocil

Lek. Tomasz Budlewski

ew proponuję udać się do psychologa po rozmowie i przeanalizowaniu danych będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam,
miał koszmarny sen, zdarza się,dopóki to pojedynczy przypadek to nie ma powodu do niepokoju. To, że chodzi do kościoła to też jeszcze nie powód aby chodzić z tym do psychologa.
Pozdrawiam