Co znaczy ten stan po uszkodzeniu przewodu żółciowego wspólnego?

Stan po uszkodzeniu przewodu żółciowego wspólnego oraz zespoleniu pętla roux-y,od zabiegu minęło 6 miesięcy ,corka ma nasilajace bóle brzucha ,wymioty,zawroty,,wyniki dobre usg tez,leczy się u gastrologa przeszła cztery terapie lekowe ,ale bez zmian,chirurgicznie niby wszytko dobrze,badania tarczycy dobre,ginekologicznie tez,gastrolog umył rece mie potrafi pomóc,bierze na stałe ursopol.porzednio brała leki,gasec,4 tygodnie potem dumox,metronidazol,Control bez zmian po 2 tygodniach ortanol max

Uszkodzenie przewodów żółciowych to zawsze poważna sytuacja, która może powodować skutki przez wiele lat.
Doradzałbym wizytę u jednego z naszych chirurgów lub gastroenterologów doświadczonych w leczeniu takich pacjentów. Więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl