Co znaczy ten umiejscowiony z lewej strony ból głowy?

Witam, od ok pół roku występuje u mnie ból głowy, czasami boli bardziej, czasami mniej (umiejscowienie z lewej strony z przodu głowy). Ok 2 lata temu miałem napad strasznego bólu głowy łącznie z wymiotami, swiatlowstret itp. Do tego dochodzi teraz bardzo szybkie męczenie się, mam wrażenie czasem, że zaraz zemdleję, szybkie bicie serca, ciągły stres itp. Podstawowe wyniki krwi są ok, wszystko w normie, co to może być???

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza neurologa i prawdopodobnie wykonanie badań obrazowych.

Dzień dobry. Prawdopodobnie są to objawy somatyczne o podłożu psychologicznym. Proszę udać się na konsultację diagnostyczną do lekarza-psychiatry lub psychologa celem właściwej diagnozy i ewentualnych wskazań do leczenia terapeutycznego. Pozdrawiam.