Co znaczy ten wędrujący ból w klatce piersiowej?

Witam serdecznie. Od kilku miesięcy utrzymuje sie u mnie wędrujący ból w klatce piersiowej. Najczęściej lewa część i lewa ręka. Tedaz jednak jest to uczucie ciężkości w mostku , a czasem mocny chwilowy ból tuz nad nim. Najgorzej jest w nocy , bo ból mnie wzbudza ze snu. Mialam badane serce i wyszło ok. Gdzie sie skierować teraz ? Myślałam nad kręgosłupem, ale te bóle sa tak mocne ze nie chce mi sie wierzyć ze kręgosłup moze przysporzyć aż tyle męki. Pozdrawiam . Mam 28 lat, kobieta.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego zapis ekg i ocena, ew następnie dalsze poszukiwanie przyczyn które np wynikają z kręgosłupa i lub zaburzeń neurologicznych np neuralgia nerwów międzyżebrowych.