Co znaczy ten wynik badania testosteronu?

Witam! Dotknęło mnie łysienie, po wizycie u lekarza wynik badania testosteronu wyszedł mi powyżej normy (142,39 - 923,14) - mój wynik to 980,03. Czy gdyby zmniejszyć ten wynik do "normy" to byłaby szansa, żeby chociaż spowolnić cały proces? Dodam, że od x lat towarzyszy mi łojotok i trądzik. Po dziesiątkach wizyt, maściach i lekach, które leczyły "skutki", a nie przyczynę nie mam już pomysłu co dalej. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać dalsza diagnostyke endokrynologiczna