Co znaczy ten wynik czystości pochwy?

Dzień dobry, proszę o intetpretację wyniku badania czystości pochwy u kobiety 24 lata przyjmującej tabletki antykoncepcyjne Nablonki- mierna ilość Leukocyty- nieliczne Pałeczki G (-) - mierna ilość Ziarniaki G ( ) - nieobecne Drozdzaki, skrzepki grzybni- nieobecne Lactobacillus sp. - regulator pH - nieliczne Corynebacterium spp - mierna ilość

Lek. Tomasz Budlewski

Jaka metoda oznaczenia? Jaka faza cyklu? Konieczna wizyta u lekarza ginekologa sadze ze możne być konieczne leczenie