Co znaczy ten wynik przezierności karku?

Witam, czy istnieje związek między tym, że w usg w 14 tyg. ciąży wyszła u płodu przezierność karku 6,28 a tym, że przyjmowałam od 6 tyg. ciąży suplementy firmy Solgar, w której właśnie przeczytałam, że mają w składzie kwas l-asparaginowy 10 mg. oraz fenyloalaninę, a także chrom 12,5 ug? Czytam, że są to dla płodu oraz matki bardzo niebezpieczne substancje. Jak doszło do dopuszczenia tych suplementów na masz rynek? I 2 pytanie, czy ten wynik jest jednoznaczny z tym, że mogę dziecko jest chore? Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wyjaśnienie w kolejnych testach diagnostycznych proszę koniecznie udac SIe do lekarza ginekologa prowadzącego ciąże