Co znaczy tępy ból w kolanie?

Witam. Od dziecka ma problemy z kolanami ( układ poprzeczny ). Od kilku lat odczuwam tępy ból prawego kolana od strony zewnętrznej i rzepki RTG bezmian USG torbiel 6mm ortopeda przepisał jedynie Ketonal 100. Po porodzie objawy się nasiliły kolano boli cały czas ból jest tępy czasem " palący " a od niedawna pojawiły się bóle w dolnym odcinku kręgosłupa. Mam trudności z funkcjonowaniem codzienny. wniesienie córki na 2 piętro jest wysiłkiem. Ból jest w ruchu, spoczynku, nocami się nasila

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest oznaczyć ob crp i morfologię z krwi i ponownie udac się do lekarza ortopedy lub reumatologa