Co znaczy to osłabienie i bóle mięśni?

Witam wczoraj wieczorem siedziałam prawie cały dzień na dworze wiał wiatr byłam bez czapki wieczorem zaczęła mnie dziwnie boleć twarz dokładnie po obu stronach nosa okolice oczu policzki bardziej to uczucie takiego ściągania mówiłam przez nos lecz nie mam zatkane go nosa ani kataru jedynie to spływa mi coś do gardła. Nie mam gorączki lecz czuje się taka osłabiona nie oblewaja mnie poty ale za to czuję jak moje ciało się klei raz ciepło raz chłodno. Pobolewaja mnie mięśnie. Co mi może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy na skutek wyziębienia organizmu lub początki infekcji. Jesli nie ustąpią wciągu kilku dniu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam