Co znaczy to osłabienie i rozkojarzenie?

Witam. Jestem 20 letnim mężczyzna. W ostatnich dniach czuje się osłabiony, mam takie napady ze wręcz wydaje mi się jakby odbierało mi ręce i nogi. Czasem również czuje się trochę rozkojarzony. Dodam ze regularnie co drugi dzień ćwiczę na siłowni, być może to ma jakiś związek. Prosiłbym o odpowiedz co to może być. Pozdrawiam

Ruch nie obniża samopoczucia, to, że Pan ćwiczy raczej powinno poprawić kondycję i nastrój. Nadmierne obciążenie fizyczne może powodować problemy, ale fizyczne (np. bóle mięśni, przeciążenia itd). Powodów trzeba szukać gdzie indziej np. proszę sprawdzić poziom cukru, hormony. Sugeruję spokojny, zrównoważony wysiłek. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Witam Pana
Pana objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe,
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pana problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana
problemów zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem
i ewentualnie wykonanie podstawowych badań.
Jeżeli lekarz wykluczy choroby somatyczne o podobnym
obrazie klinicznym, to należy podjąć psychoterapię.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl