Co znaczy to osłabienie podczas miesiączek?

Witam. Mam 24 lata. jestem mamą 2 dzieci. Ostatnio przy miesiączkach czuje się bardzo osłabiona, wręcz tylko bym spała. W tym miesiącu doszło więcej objawów: Uderzenia gorąca, nagła zmiana z goraca w uczucie zimna, osłabienie, mroczki przed oczami, wrażenie że za chwilę zemdleje, duszność ( tak jakbym nie mogła do końca oddechu wziąć). Bywa też że i mocno podbrzusze boli. Zawsze było wszystko w porządku pomimo jakiś dolegliwości.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, badania krwi, na pewno morfologia, glukoza i tsh.
Pozdrawiam