Co znaczy to przyspieszone bicie serca?

Mam 42 lata skacze mi ciśnienie mam przyspieszone bicie serca marzną mi ręce i stopy cała się trzęse .Boje się że gdy zostaje sama w domu że coś mi się stanie nikt mi nie pomorze .Rrobiłam badanie holtera ale nic nie wykazało. Takie ataki mam kilka razy w tygodniu a zdaża się że codziennie .byłam u kilku lekarzy ale wszyscy mi mówią że nic mi nie jest Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

ew proponuję założyć holtera na 7 dni z rejestratorem zdarzeń.