Co znaczy to silne kłucie pod lewą pachą?

Witam. Około 3 tygodnie temu poczułem silne kucie pod lewą pachą. Po kilku dniach ból zaczął przechodzić w stronę łokcia. Nagle pojawił się siniak na dolnej części ręki od pachy do łokcia. Następnie ból przechodził w stronę nadgarstka, a siniak pojawił się na górnej części. Pod pachą wyczuwam zgrubienia jakby żył. Miałem robione usg pachy, usg żył, morfologie i nic nie wykryto. Ręka cały czas boli co chwile pojawiają się siniaki, które po 2 dniach znikają. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Cieżko jest sie wypowiedziec bez badania pacjenta, być moze warto jest powtórzyć powyzsze badania i wykonać diagnostykę w kierunku zaburzeń krzepnięcia