Co znaczy to swędzenie okolicy międzypośladkowej?

Witam, mam 28 lat i od dluższego czasu towarzyszy mi swędzenie okolicy między pośldkowej. Gdy bielizna za mocno przylega do tego miejsca to powoduje to dyskomfort. Gdy duzo się ruszam to zaczyna mnie doskwierać w tym miejscu dodatkowo jeszcze pieczenie. Regularnie dbam o higienę. Czy była by mi Pani Doktor w stanie pomóc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele i konieczne jest badanie lekarskie aby moc sie wypowiedziec proponuje udac sie do lekarza rodzinnego